Changes
Jump to navigation
Jump to search
← Older edit
Newer edit →
Leah
(view source)
Revision as of 08:25, 6 March 2016
2 bytes removed
,
08:25, 6 March 2016
→Schedule
Line 34:
Line 34:
!Time
!Time
!Location
!Location
+
|-
+
|10:00 AM
+
|At home.
|-
|-
|11:00 AM
|11:00 AM
Line 39:
Line 42:
|-
|-
|12:30 PM
|12:30 PM
−
|
Arrives at
Pierre's General store.
+
|
At
Pierre's General store.
|-
|-
|5:00 PM
|5:00 PM
−
|
Leaves Pierre's General store
.
+
|
Heads home
.
|-
|-
|6:30 PM
|6:30 PM
−
|Arrives home
+
|Arrives home
.
|}
|}
Line 59:
Line 62:
|Leaving home
|Leaving home
|}
|}
+
'''16th (Tuesday)'''
'''16th (Tuesday)'''
{| class="wikitable sortable"
{| class="wikitable sortable"
Pacifica1113
229
edits
Navigation menu
Personal tools
Create account
Log in
Namespaces
Page
Discussion
Variants
Views
Read
View source
View history
More
Search
Navigation
Main page
Recent changes
Admin noticeboard
Help Editing
Random page
Official Links
Official Site
Official Forums
Official Merchandise
Discord
Reddit
Tools
Upload file
Special pages
Printable version