Changes
Jump to navigation
Jump to search
← Older edit
Newer edit →
Alex
(view source)
Revision as of 20:41, 17 October 2021
1 byte added
,
20:41, 17 October 2021
→Dislike
Line 506:
Line 506:
|[[File:Alex Concerned.png|48px|center]]
|[[File:Alex Concerned.png|48px|center]]
|colspan="3" | <ul><li>'''All [[Friendship#Universal Dislikes|Universal Dislikes]]'''</li></ul>
|colspan="3" | <ul><li>'''All [[Friendship#Universal Dislikes|Universal Dislikes]]'''</li></ul>
+
|-
+
|[[File:Dinosaur Egg.png|center]]
+
|[[Dinosaur Egg]]
+
|{{Description|Dinosaur Egg}}
+
|[[Artifact#Dinosaur|Artifact]] - [[Dinosaur]]
|-
|-
|[[File:Salmonberry.png|center]]
|[[File:Salmonberry.png|center]]
Line 516:
Line 521:
|{{Description|Wild Horseradish}}
|{{Description|Wild Horseradish}}
|[[Foraging#Spring|Foraging]] - [[Spring]]
|[[Foraging#Spring|Foraging]] - [[Spring]]
−
|-
+
−
|[[File:Dinosaur Egg.png|center]]
−
|[[Dinosaur Egg]]
−
|{{Description|Dinosaur Egg}}
−
|[[Artifact#Dinosaur|Artifact]] - [[Dinosaur]]
|}
|}
Wong
8
edits
Navigation menu
Personal tools
Create account
Log in
Namespaces
Page
Discussion
Variants
Views
Read
View source
View history
More
Search
Navigation
Main page
Recent changes
Admin noticeboard
Help Editing
Random page
Official Links
Official Site
Official Forums
Official Merchandise
Discord
Reddit
Tools
Upload file
Special pages
Printable version