Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Furniture
(view source)
Revision as of 19:12, 8 March 2016
91 bytes added
,
19:12, 8 March 2016
→Tables
Line 176:
Line 176:
!Name
!Name
!Obtained
!Obtained
+
|-
+
|[[File:Modern End Table.png|32px|center]]
+
|Modern End Table
+
|[[Traveling Cart]] 2000g
|-
|-
|}
|}
Miregal
592
edits