Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
DemonOfSarila
Joined 6 October 2023
← Older edit
Newer edit →
User:DemonOfSarila
(view source)
Revision as of 15:19, 15 October 2023
195 bytes removed
,
15:19, 15 October 2023
no edit summary
Line 16:
Line 16:
|-
|-
| {{NPC|Lewis}} || {{name|Hot Pepper}} || {{NPC|Willy}} || {{name|Pumpkin}} || {{NPC|Vincent}} || {{name|Grape}}
| {{NPC|Lewis}} || {{name|Hot Pepper}} || {{NPC|Willy}} || {{name|Pumpkin}} || {{NPC|Vincent}} || {{name|Grape}}
−
|-
−
| {{NPC|Alex}} || {{name|Sweet Pea}} {{name|Egg}} || {{NPC|Caroline}} || {{name|Green Tea}} {{name|Tea Leaves}}
|-
|-
| {{NPC|Sebastian}} || {{name|Sashimi}}
| {{NPC|Sebastian}} || {{name|Sashimi}}
Line 31:
Line 29:
|-
|-
| {{NPC|Caroline}} || {{name|Green Tea}} {{name|Tea Leaves}}
| {{NPC|Caroline}} || {{name|Green Tea}} {{name|Tea Leaves}}
+
|-
| {{NPC|Elliott}} || {{name|Crab Cakes}}
| {{NPC|Elliott}} || {{name|Crab Cakes}}
|-
|-
Line 63:
Line 62:
! {{name|Salmonberry}} / {{name|Blackberry}}
! {{name|Salmonberry}} / {{name|Blackberry}}
|-
|-
−
||
{{NPC|Harvey}}{{NPC|Leah}}
{{NPC|Linus}}
+
|| {{NPC|Linus}}
|| {{NPC|Clint}}
|| {{NPC|Clint}}
|| {{NPC|Marnie}}{{NPC|Wizard}}
|| {{NPC|Marnie}}{{NPC|Wizard}}
−
||
{{NPC|Demetrius}}{{NPC|Kent}}{{NPC|Robin}}
+
||
−
|| {{NPC|Elliott
}}{{NPC|Kent
}}{{NPC|Leah}}
+
|| {{NPC|Elliott}}{{NPC|Leah}}
−
|| {{NPC|Jodi}}{{NPC|
Linus
}}
+
|| {{NPC|Jodi}}{{NPC|
Kent
}}
|}
|}
DemonOfSarila
36
edits