Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Crafting
(view source)
Revision as of 01:28, 20 March 2024
149 bytes added
,
20 March
→Artisan Equipment
Line 204:
Line 204:
|[[Cask]]
|[[Cask]]
|{{Description|Cask}}
|{{Description|Cask}}
+
|{{name|Wood|20}}{{name|Hardwood|1}}
+
|[[Farmhouse]] cellar upgrade
+
|-
+
|[[File:Fish_Smoker.png|center]]
+
|[[Fish Smoker]]
+
|{{Description|Fish Smoker}}
|{{name|Wood|20}}{{name|Hardwood|1}}
|{{name|Wood|20}}{{name|Hardwood|1}}
|[[Farmhouse]] cellar upgrade
|[[Farmhouse]] cellar upgrade
Softwareupdate
133
edits