Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Bookseller
(view source)
Revision as of 06:14, 24 March 2024
176 bytes added
,
24 March
add trade
Line 107:
Line 107:
|{{name|Slime Incubator|1}}
|{{name|Slime Incubator|1}}
|{{Description|Slime Incubator}}
|{{Description|Slime Incubator}}
+
|-
+
|{{name|Mystery Box|7}}
+
|{{Description|Mystery Box}}
+
|{{name|Book of Mysteries|1}}
|-
|-
|{{name|Fairy Dust|8}}
|{{name|Fairy Dust|8}}
Line 135:
Line 139:
|{{Description|Monster Musk}}
|{{Description|Monster Musk}}
|{{name|Combat Quarterly|1}}
|{{name|Combat Quarterly|1}}
+
|-
+
|{{name|Stuffing|3}}
+
|{{Description|Stuffing}}
+
|{{name|Jack Be Nimble, Jack Be Thick}}
|}
|}
Snowe
5
edits