Changes
Jump to navigation
Jump to search
← Older edit
Newer edit →
Golden Mystery Box
(view source)
Revision as of 16:12, 24 March 2024
320 bytes added
,
24 March
no edit summary
Line 40:
Line 40:
|[[Pepper Seeds]] (20)
|[[Pepper Seeds]] (20)
|{{Description|Pepper Seeds}}
|{{Description|Pepper Seeds}}
−
|{{price|
0
}}
+
|{{price|
400
}}
|-
|-
|[[File:Wheat Seeds.png|center]]
|[[File:Wheat Seeds.png|center]]
−
|[[Wheat Seeds]] (
8-
20)
+
|[[Wheat Seeds]] (20)
|{{Description|Wheat Seeds}}
|{{Description|Wheat Seeds}}
−
|{{price|
5
}}
+
|{{price|
100}}
+
|-
+
|[[File:Corn Seeds.png|center]]
+
|[[Corn Seeds]] (20)
+
|{{Description|Wheat Seeds}}
+
|{{price|1500
}}
|-
|-
|[[File:Quality Fertilizer.png|center]]
|[[File:Quality Fertilizer.png|center]]
Line 111:
Line 116:
|{{Description|Prismatic Shard}}
|{{Description|Prismatic Shard}}
|{{price|2000}}
|{{price|2000}}
+
|-
+
|[[File:Magic Rock Candy.png|center]]
+
|[[Magic Rock Candy]]
+
|{{Description|Magic Rock Candy}}
+
|{{price|5000}}
+
|-
+
|[[File:Book Of Stars.png|center]]
+
|[[Book Of Stars]]
+
|{{Description|Book Of Stars}}
+
|{{price|2500}}
|-
|-
Kaktos
15
edits
Navigation menu
Personal tools
Create account
Log in
Namespaces
Page
Discussion
Variants
Views
Read
View source
View history
More
Search
Navigation
Main page
Recent changes
Admin noticeboard
Help Editing
Random page
Official Links
Official Site
Official Forums
Official Merchandise
Discord
Reddit
Tools
Upload file
Special pages
Printable version