Changes
Jump to navigation
Jump to search
← Older edit
Newer edit →
Moss
(view source)
Revision as of 17:35, 24 March 2024
262 bytes removed
,
24 March
undo
Line 43:
Line 43:
|{{description|Statue of Blessings}}
|{{description|Statue of Blessings}}
|{{name|Stone|999}}{{name|Fiber|999}}{{name|Sap|999}}{{name|Moss|333}}
|{{name|Stone|999}}{{name|Fiber|999}}{{name|Sap|999}}{{name|Moss|333}}
−
| style= "text-align:center;" | [[Mastery Cave#
Mastery Totems
|Farming Mastery]]
+
| style= "text-align:center;" |
[[File:Farming Skill Icon.png|24px|link=]]
[[Mastery Cave#
Masteries
|Farming Mastery]]
|???
|???
|-
|-
Line 66:
Line 66:
| style= "text-align:center;" | [[File:Fishing Skill Icon.png|24px|link=]] [[Mastery Cave#Masteries|Fishing Mastery]]
| style= "text-align:center;" | [[File:Fishing Skill Icon.png|24px|link=]] [[Mastery Cave#Masteries|Fishing Mastery]]
|[[File:Gold.png|18px]]1g
|[[File:Gold.png|18px]]1g
−
|-
−
|[[File:Statue Of Blessings.png|center]]
−
|[[Statue Of Blessings]]
−
|{{description|Statue Of Blessings}}
−
|{{name|Sap|999}}{{name|Fiber|999}}{{name|Stone|999}}{{name|Moss|333}}
−
| style= "text-align:center;" | [[File:Farming Skill Icon.png|24px|link=]] [[Mastery Cave#Masteries|Farming Mastery]]
−
|???
|}
|}
YuvixAdun
854
edits
Navigation menu
Personal tools
Create account
Log in
Namespaces
Page
Discussion
Variants
Views
Read
View source
View history
More
Search
Navigation
Main page
Recent changes
Admin noticeboard
Help Editing
Random page
Official Links
Official Site
Official Forums
Official Merchandise
Discord
Reddit
Tools
Upload file
Special pages
Printable version