Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Lionfish
(view source)
Revision as of 11:20, 9 April 2024
27 bytes added
,
9 April
→Fish Pond
:
Updated Fish Pond chart to clarify probabilities
Line 77:
Line 77:
| 9-10 || 71% || 61-67%
| 9-10 || 71% || 61-67%
|-
|-
−
|rowspan="
3
" data-sort-value="Taro Tuber"|{{Name|Taro Tuber|2-5}}
+
|rowspan="
4
" data-sort-value="Taro Tuber"|{{Name|Taro Tuber|2-5}}
−
|rowspan="
3
"|10
+
|rowspan="
4
"|10
+
| 1-3 || 0% || 0%
+
|-
| 4-6 || 10% || 5-6%
| 4-6 || 10% || 5-6%
|-
|-
AlchemyFarmer
5
edits