Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Hashbrowns
(view source)
Revision as of 03:31, 19 March 2016
149 bytes added
,
03:31, 19 March 2016
→Recipes
Line 54:
Line 54:
|{{name|Fried Egg|1}}{{name|Milk|1}}{{name|Hashbrowns|1}}{{name|Pancakes|1}}
|{{name|Fried Egg|1}}{{name|Milk|1}}{{name|Hashbrowns|1}}{{name|Pancakes|1}}
|[[Cooking Channel]]
|[[Cooking Channel]]
+
|-
+
|[[File:Dish O' The Sea.png]]
+
|[[Dish O' The Sea]]
+
|This'll keep you warm in the cold sea air.
+
|{{name|Sardine|2}}{{name|Hashbrowns|1}}
+
|Starter
|-
|-
|}
|}
Oath2order
6,909
edits