Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Kent
(view source)
Revision as of 16:18, 30 March 2016
132 bytes added
,
16:18, 30 March 2016
m
Added Cheese Cauliflower
Line 444:
Line 444:
|[[Cooking]]
|[[Cooking]]
|{{name|Egg|1}}{{name|Milk|1}}
|{{name|Egg|1}}{{name|Milk|1}}
+
|-
+
|[[File:Cheese_Cauliflower.png]]
+
|[[Cheese_Cauliflower]]
+
|It smells great!
+
|[[Cooking]]
+
|{{name|Cauliflower|1}}{{name|Cheese|1}}
|-
|-
|[[File:Mayonnaise.png]]
|[[File:Mayonnaise.png]]
Smee
6
edits