Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Haley
(view source)
Revision as of 08:05, 3 July 2016
3 bytes added
,
08:05, 3 July 2016
→Worst
Line 842:
Line 842:
|A useful material when broken with the Pickaxe.
|A useful material when broken with the Pickaxe.
|[[The_Mines|Mining]]
|[[The_Mines|Mining]]
+
|-
|[[File:Wild Horseradish.png|center]]
|[[File:Wild Horseradish.png|center]]
|[[Wild Horseradish]]
|[[Wild Horseradish]]
Cosmaline
159
edits