Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Elliott
(view source)
Revision as of 14:29, 14 July 2016
58 bytes added
,
14:29, 14 July 2016
→Schedule
Line 129:
Line 129:
!Time
!Time
!Location
!Location
+
|-
+
|11:30 AM
+
|Leaves his cottage and starts walking left.
|-
|-
|1:00 PM
|1:00 PM
Wunderbeef
1
edit