Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Minerals
(view source)
Revision as of 03:53, 29 February 2016
118 bytes added
,
03:53, 29 February 2016
→Refined
Line 521:
Line 521:
|50
|50
|{{name|Quartz|1}}{{name|Coal|1}}
|{{name|Quartz|1}}{{name|Coal|1}}
+
|Smelting
+
|-
+
|[[File:Iridium_Bar.png]]
+
|Iridium Bar
+
|A bar of pure iridium.
+
|?
+
|{{name|Iridium Ore|5}}{{name|Coal|1}}
|Smelting
|Smelting
|}
|}
Dgtifter
15
edits