Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Red Cabbage Seeds
(view source)
Revision as of 22:12, 20 February 2017
145 bytes removed
,
22:12, 20 February 2017
→Stages
:
quality templates
Line 33:
Line 33:
|[[File:Red Cabbage Stage 6.png|center|link=]]
|[[File:Red Cabbage Stage 6.png|center|link=]]
|
|
−
{|
+
{|
style="text-align: left;"
−
|
[[File:
Red Cabbage
.png
|
32px
|
link=]]
+
|
{{Quality|
Red Cabbage||
32}}
|{{Price|260}}
|{{Price|260}}
|-
|-
Line 43:
Line 43:
|{{Price|390}}
|{{Price|390}}
|}
|}
−
| rowspan=2 style="width:120px;"|
+
| rowspan=2 style="width:120px;"|{
{QualityHealthGrid
|Red Cabbage|75|30}}
−
{|
−
|-
−
|[[File:
Red Cabbage
.png|32px|link=]]
−
{{energy
|75
}}
−
{{health
|30}
}
−
|{{Quality|Red Cabbage|silver|32}}
−
{{energy|105}}
−
{{health|42}}
−
|{{Quality|Red Cabbage|gold|32}}
−
{{energy|135}}
−
{{health|54}}
−
|
}
| rowspan=2 style="text-align:left;"|{{name|Fish Taco}}{{name|Red Plate}}{{name|Coleslaw}}<p>{{Bundle|Dye}}</p>
| rowspan=2 style="text-align:left;"|{{name|Fish Taco}}{{name|Red Plate}}{{name|Coleslaw}}<p>{{Bundle|Dye}}</p>
|-
|-
Margotbean
Interface administrators
, patroller,
Suppressors
,
Administrators
, translators
106,241
edits