Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Fish
(view source)
Revision as of 15:23, 5 January 2019
30 bytes added
,
15:23, 5 January 2019
→Night Market Fish
Line 740:
Line 740:
|data-sort-value="100"|{{Qualityprice|Midnight Squid|100*1.25}}
|data-sort-value="100"|{{Qualityprice|Midnight Squid|100*1.25}}
|data-sort-value="100"|{{Qualityprice|Midnight Squid|100*1.5}}
|data-sort-value="100"|{{Qualityprice|Midnight Squid|100*1.5}}
−
|-
+
|
5pm
-
12am
|8-25
|8-25
|55 Sinker
|55 Sinker
Line 751:
Line 751:
|data-sort-value="220"|{{Qualityprice|Spook Fish|220*1.25}}
|data-sort-value="220"|{{Qualityprice|Spook Fish|220*1.25}}
|data-sort-value="220"|{{Qualityprice|Spook Fish|220*1.5}}
|data-sort-value="220"|{{Qualityprice|Spook Fish|220*1.5}}
−
|-
+
|
5pm
-
12am
|8-25
|8-25
|60 Dart
|60 Dart
Line 762:
Line 762:
|data-sort-value="500"|{{Qualityprice|Blobfish|500*1.25}}
|data-sort-value="500"|{{Qualityprice|Blobfish|500*1.25}}
|data-sort-value="500"|{{Qualityprice|Blobfish|500*1.5}}
|data-sort-value="500"|{{Qualityprice|Blobfish|500*1.5}}
−
|-
+
|
5pm
-
12am
|8-25
|8-25
|75 Floater
|75 Floater
Rehhteeg
22
edits