Changes
Jump to navigation
Jump to search
← Older edit
Newer edit →
Preserves Jar
(view source)
Revision as of 05:36, 28 November 2019
80 bytes added
,
05:36, 28 November 2019
no edit summary
Line 48:
Line 48:
|[[Caviar|Caviar]]
|[[Caviar|Caviar]]
|{{Description|Caviar}}
|{{Description|Caviar}}
−
|
{{name|
Roe
|
1
}}Must be Sturgeon Roe
+
|
[[Sturgeon]] [[
Roe
]](
1
)
|{{Duration|6000m |class=inline}}
|{{Duration|6000m |class=inline}}
|{{price|500}} ([[Farming#Farming Skill|Artisan Profession]]: {{price|700}})
|{{price|500}} ([[Farming#Farming Skill|Artisan Profession]]: {{price|700}})
|{{energy|175}}{{health|78}}
|{{energy|175}}{{health|78}}
+
|-
+
|[[File:Aged_Roe.png]]
+
|[[Aged Roe]]
+
|{{Description|Aged Roe}} (1)
+
|{{name|Roe}}
+
|
+
|
+
|
+
|}<section end="jellypicklestable"/>
|}<section end="jellypicklestable"/>
EpiglottalAxolotl
12
edits
Navigation menu
Personal tools
Create account
Log in
Namespaces
Page
Discussion
Variants
Views
Read
View source
View history
More
Search
Navigation
Main page
Recent changes
Admin noticeboard
Help Editing
Random page
Official Links
Official Site
Official Forums
Official Merchandise
Discord
Reddit
Tools
Upload file
Special pages
Printable version