Changes
Jump to navigation
Jump to search
← Older edit
Newer edit →
Crafting
(view source)
Revision as of 18:42, 9 December 2019
223 bytes added
,
18:42, 9 December 2019
→Misc
Line 739:
Line 739:
|{{name|Wood|50}}{{name|Coal|1}}{{name|Fiber|20}}
|{{name|Wood|50}}{{name|Coal|1}}{{name|Fiber|20}}
|[[File:Farming Skill Icon.png|24px|link=]] [[Farming]] Level 1
|[[File:Farming Skill Icon.png|24px|link=]] [[Farming]] Level 1
+
|-
+
|[[File:Deluxe Scarecrow.png|center]]
+
|[[Deluxe Scarecrow]]
+
|{{Description|Deluxe Scarecrow}}
+
|{{name|Wood|50}}{{name|Fiber|40}}{{name|Iridium Ore|1}}
+
|Mail the day after collecting all [[Scarecrow#Rarecrows|rarecrows]]
|-
|-
|[[File:Staircase.png|center]]
|[[File:Staircase.png|center]]
Margotbean
Interface administrators
, patroller,
Suppressors
,
Administrators
, translators
105,686
edits
Navigation menu
Personal tools
Create account
Log in
Namespaces
Page
Discussion
Variants
Views
Read
View source
View history
More
Search
Navigation
Main page
Recent changes
Admin noticeboard
Help Editing
Random page
Official Links
Official Site
Official Forums
Official Merchandise
Discord
Reddit
Tools
Upload file
Special pages
Printable version