Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Garbage Can
(view source)
Revision as of 23:56, 16 December 2019
85 bytes added
,
23:56, 16 December 2019
→Spring
:
+Flounder
Line 482:
Line 482:
|{{Description|Eel}}
|{{Description|Eel}}
|data-sort-value="85"|{{price|85}}
|data-sort-value="85"|{{price|85}}
+
|-
+
|{{name|Flounder}}
+
|{{Description|Flounder}}
+
|data-sort-value="100"|{{price|100}}
|-
|-
|{{name|Herring}}
|{{name|Herring}}
Margotbean
Interface administrators
, patroller,
Suppressors
,
Administrators
, translators
105,789
edits