Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Krobus
(view source)
Revision as of 02:15, 4 March 2016
48 bytes added
,
02:15, 4 March 2016
→Shop
Line 43:
Line 43:
|A special little meal.
|A special little meal.
|70g
|70g
+
|-
+
|[[File:Omni Geode.png]]
+
|Omni Geode
+
|
+
|300g
|-
|-
|[[File:Iridium Sprinkler.png]]
|[[File:Iridium Sprinkler.png]]
Afterscore
26
edits