Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Krobus
(view source)
Revision as of 13:43, 1 May 2016
105 bytes added
,
13:43, 1 May 2016
→Worst
Line 249:
Line 249:
!Source
!Source
!Ingredients
!Ingredients
+
|-
+
|[[File:Void_Essence.png|center]]
+
|[[Void Essence]]
+
|It's quivering with dark energy.
+
|[[Monster Loot]]
|-
|-
|[[File:Daffodil.png]]
|[[File:Daffodil.png]]
Line 280:
Line 285:
|{{name|Red Mushroom|1}}{{name|Purple Mushroom|1}}{{name|Morel|1}}{{name|Chanterelle|1}}
|{{name|Red Mushroom|1}}{{name|Purple Mushroom|1}}{{name|Morel|1}}{{name|Chanterelle|1}}
|}
|}
−
−
==Heart Events==
==Heart Events==
Shagne
6
edits