Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Combat
(view source)
Revision as of 14:30, 25 October 2019
41 bytes added
,
14:30, 25 October 2019
→Experience Points
:
add iridium bat and crab
Line 41:
Line 41:
|Lava Bat
|Lava Bat
|15
|15
+
|-
+
|Iridium Bat
+
|22
|-
|-
|Stone Golem
|Stone Golem
Line 71:
Line 74:
|Lava Crab
|Lava Crab
|12
|12
+
|-
+
|Iridium Crab
+
|20
|-
|-
|Squid Kid
|Squid Kid
Margotbean
Interface administrators
, patroller,
Suppressors
,
Administrators
, translators
107,410
edits