Changes
Jump to navigation
Jump to search
← Older edit
Newer edit →
Furniture
(view source)
Revision as of 13:21, 1 December 2019
117 bytes added
,
13:21, 1 December 2019
→Fireplaces
:
add Elegant Fireplace
Line 307:
Line 307:
|{{name|Iridium Fireplace}}
|{{name|Iridium Fireplace}}
|[[Night Market]] for {{price|15000}}
|[[Night Market]] for {{price|15000}}
+
|-
+
|{{name|Elegant Fireplace}}
+
|[[Carpenter's Shop]] for {{price|4000}}<br />[[Furniture Catalogue]] for {{price|0}}
|-
|-
|}
|}
Metalax
610
edits
Navigation menu
Personal tools
Create account
Log in
Namespaces
Page
Discussion
Variants
Views
Read
View source
View history
More
Search
Navigation
Main page
Recent changes
Admin noticeboard
Help Editing
Random page
Official Links
Official Site
Official Forums
Official Merchandise
Discord
Reddit
Tools
Upload file
Special pages
Printable version