Changes
Jump to navigation
Jump to search
← Older edit
Newer edit →
Abigail
(view source)
Revision as of 19:31, 1 March 2016
130 bytes added
,
19:31, 1 March 2016
→Bad
Line 504:
Line 504:
===Bad===
===Bad===
−
"
What am I supposed to do with this?
"
+
{{Quote|
What am I supposed to do with this?
}}
−
'''[[Social#Universal_Dislikes|Universal Dislikes]]'''
+
{| class="wikitable
" style="border:1px solid rgb(132,174,236);padding:5px;border-radius:11px;clear:both;margin-top:15px
"
−
−
'''[[Animals|All Eggs]]'''
−
−
'''[[Crops|All Vegetables]]'''
−
−
'''[[Crops|All Fruits]]'''
−
−
{| class="wikitable"
!Image
!Image
!Name
!Name
!Description
!Description
!Source
!Source
+
|-
+
|
+
| '''[[Social#Universal_Dislikes|Universal Dislikes]]'''
+
|-
+
|
+
| '''[[Animals|All Eggs]]'''
+
|-
+
|
+
| '''[[Crops|All Vegetables]]'''
+
|-
+
|
+
| '''[[Crops|All Fruits]]'''
|-
|-
|[[File:Wild Horseradish.png]]
|[[File:Wild Horseradish.png]]
Line 535:
Line 539:
|[[Buildings|Pierre's]]
|[[Buildings|Pierre's]]
|}
|}
−
−
===Worst===
===Worst===
Fenrial
39
edits
Navigation menu
Personal tools
Create account
Log in
Namespaces
Page
Discussion
Variants
Views
Read
View source
View history
More
Search
Navigation
Main page
Recent changes
Admin noticeboard
Help Editing
Random page
Official Links
Official Site
Official Forums
Official Merchandise
Discord
Reddit
Tools
Upload file
Special pages
Printable version