Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Farming
(view source)
Revision as of 18:41, 4 April 2024
31 bytes added
,
4 April
→Experience Points
Line 198:
Line 198:
|{{name|Summer Spangle}}
|{{name|Summer Spangle}}
| 15
| 15
+
|-
+
|{{name|Summer Squash}}
+
| 9
|-
|-
|{{name|Poppy}}
|{{name|Poppy}}
Balaz77
1,239
edits