Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Iron Bar
(view source)
Revision as of 10:29, 29 November 2019
102 bytes added
,
10:29, 29 November 2019
add
Steel Trash Can
Line 43:
Line 43:
|[[Watering Cans|Steel Watering Can]]
|[[Watering Cans|Steel Watering Can]]
|{{price|5000}}
|{{price|5000}}
+
|{{name|Iron Bar|5}}
+
|-
+
|[[File:Trash Can Steel.png]]
+
|[[Trash Cans|Steel Trash Can]]
+
|{{price|2500}}
|{{name|Iron Bar|5}}
|{{name|Iron Bar|5}}
|}
|}
Spaceeinstein
604
edits