Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Jas
(view source)
Revision as of 17:08, 30 January 2021
88 bytes added
,
17:08, 30 January 2021
→Hate
Line 331:
Line 331:
|{{Description|Clay}}
|{{Description|Clay}}
|[[Hoes|Tilling]]
|[[Hoes|Tilling]]
+
|-
+
|[[File:Coffee.png|center]]
+
|[[Coffee]]
+
|{{Description|Coffee}}
+
|[[Keg]], [[Saloon]]
|-
|-
|[[File:Piña Colada.png|center]]
|[[File:Piña Colada.png|center]]
Z0XY
20
edits