Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Furniture
(view source)
Revision as of 09:47, 7 March 2016
No change in size
,
09:47, 7 March 2016
→Misc
Line 260:
Line 260:
|Lg. Futan Bear
|Lg. Futan Bear
|30 donations to the [[Museum]]
|30 donations to the [[Museum]]
+
|-
+
|[[File:Obsidian Vase.png|32px|center]]
+
|Obsidian Vase
+
|35 donations to the [[Museum]]
|-
|-
|[[File:Skeleton Furniture.png|32px|center]]
|[[File:Skeleton Furniture.png|32px|center]]
Line 268:
Line 272:
|Bear Statue
|Bear Statue
|46 donations to the [[Museum]]
|46 donations to the [[Museum]]
−
|-
−
|[[File:Obsidian Vase.png|32px|center]]
−
|Obsidian Vase
−
|50 donations to the [[Museum]]
|}
|}
[[Category:House customization]]
[[Category:House customization]]
AkoyaP6618
3
edits