Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Desert Festival
(view source)
Revision as of 11:09, 22 March 2024
97 bytes added
,
22 March
no edit summary
Line 555:
Line 555:
| [[File:Calico Egg.png|24px|link=]] +50
| [[File:Calico Egg.png|24px|link=]] +50
|Receive [[File:Calico Egg.png|24px|link=]] 50
|Receive [[File:Calico Egg.png|24px|link=]] 50
+
|-
+
| +
+
| [[File:Calico Egg.png|24px|link=]] +100
+
|Receive [[File:Calico Egg.png|24px|link=]] 100
|-
|-
| +
| +
Darkstreamfarm
32
edits