Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Fish Pond
(view source)
Revision as of 06:03, 6 December 2019
90 bytes added
,
06:03, 6 December 2019
→Quests
Line 227:
Line 227:
|7 to 8
|7 to 8
|1 [[Diamond]], 3 [[Gold Bar]], 1 [[Iridium Ore]], 1 [[Jellies and Pickles|Jelly]], or 1 [[Jellies and Pickles|Pickles]]
|1 [[Diamond]], 3 [[Gold Bar]], 1 [[Iridium Ore]], 1 [[Jellies and Pickles|Jelly]], or 1 [[Jellies and Pickles|Pickles]]
+
|-
+
|rowspan="1"|[[Largemouth Bass]]
+
|3 to 5
+
|2 [[Green Algae]]
+
|rowspan="3"|Every ?? days
|-
|-
|}
|}
Butterbur
1,014
edits