Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Pierre
(view source)
Revision as of 05:23, 9 March 2016
137 bytes added
,
05:23, 9 March 2016
m
→Good
:
Added All Milk to the table.
Line 42:
Line 42:
'''[[Social#Universal_Likes|Universal Likes]]'''
'''[[Social#Universal_Likes|Universal Likes]]'''
−
−
'''[[Animals|All Milk]]'''
'''[[Animals|All Eggs]]'''
'''[[Animals|All Eggs]]'''
Line 53:
Line 51:
!Source
!Source
!Ingredients
!Ingredients
+
|-
+
|[[File:Milk.png]]
+
|'''[[Animals#Barn Animals|All Milk]]'''
+
|Milk • Large Milk • Goat Milk • L. Goat Milk
+
|[[Animals#Cows|Cow]] • [[Animals#Goat|Goat]]
+
|
|-
|-
|[[File:Spaghetti.png|center]]
|[[File:Spaghetti.png|center]]
Mentaljen
145
edits