Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Moss
(view source)
Revision as of 17:35, 24 March 2024
262 bytes removed
,
24 March
undo
Line 43:
Line 43:
|{{description|Statue of Blessings}}
|{{description|Statue of Blessings}}
|{{name|Stone|999}}{{name|Fiber|999}}{{name|Sap|999}}{{name|Moss|333}}
|{{name|Stone|999}}{{name|Fiber|999}}{{name|Sap|999}}{{name|Moss|333}}
−
| style= "text-align:center;" | [[Mastery Cave#
Mastery Totems
|Farming Mastery]]
+
| style= "text-align:center;" |
[[File:Farming Skill Icon.png|24px|link=]]
[[Mastery Cave#
Masteries
|Farming Mastery]]
|???
|???
|-
|-
Line 66:
Line 66:
| style= "text-align:center;" | [[File:Fishing Skill Icon.png|24px|link=]] [[Mastery Cave#Masteries|Fishing Mastery]]
| style= "text-align:center;" | [[File:Fishing Skill Icon.png|24px|link=]] [[Mastery Cave#Masteries|Fishing Mastery]]
|[[File:Gold.png|18px]]1g
|[[File:Gold.png|18px]]1g
−
|-
−
|[[File:Statue Of Blessings.png|center]]
−
|[[Statue Of Blessings]]
−
|{{description|Statue Of Blessings}}
−
|{{name|Sap|999}}{{name|Fiber|999}}{{name|Stone|999}}{{name|Moss|333}}
−
| style= "text-align:center;" | [[File:Farming Skill Icon.png|24px|link=]] [[Mastery Cave#Masteries|Farming Mastery]]
−
|???
|}
|}
YuvixAdun
854
edits