Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Festival of Ice
(view source)
Revision as of 14:21, 17 April 2024
128 bytes added
,
17 April
→Shop
Line 29:
Line 29:
|{{Description|decoration}}
|{{Description|decoration}}
|data-sort-value="5000"|{{price|5000}}
|data-sort-value="5000"|{{price|5000}}
+
|-
+
|[[File:Wallpaper 132 Icon.png|48px|center]]
+
|[[Wallpaper]]
+
|{{Description|Wallpaper}}
+
|data-sort-value="0500"|{{price|500}}
|-
|-
|[[File:'Frozen Dreams'.png|36px|center]]
|[[File:'Frozen Dreams'.png|36px|center]]
MithranArkanere
38
edits