Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Abigail
(view source)
Revision as of 19:31, 1 March 2016
130 bytes added
,
19:31, 1 March 2016
→Bad
Line 504:
Line 504:
===Bad===
===Bad===
−
"
What am I supposed to do with this?
"
+
{{Quote|
What am I supposed to do with this?
}}
−
'''[[Social#Universal_Dislikes|Universal Dislikes]]'''
+
{| class="wikitable
" style="border:1px solid rgb(132,174,236);padding:5px;border-radius:11px;clear:both;margin-top:15px
"
−
−
'''[[Animals|All Eggs]]'''
−
−
'''[[Crops|All Vegetables]]'''
−
−
'''[[Crops|All Fruits]]'''
−
−
{| class="wikitable"
!Image
!Image
!Name
!Name
!Description
!Description
!Source
!Source
+
|-
+
|
+
| '''[[Social#Universal_Dislikes|Universal Dislikes]]'''
+
|-
+
|
+
| '''[[Animals|All Eggs]]'''
+
|-
+
|
+
| '''[[Crops|All Vegetables]]'''
+
|-
+
|
+
| '''[[Crops|All Fruits]]'''
|-
|-
|[[File:Wild Horseradish.png]]
|[[File:Wild Horseradish.png]]
Line 535:
Line 539:
|[[Buildings|Pierre's]]
|[[Buildings|Pierre's]]
|}
|}
−
−
===Worst===
===Worst===
Fenrial
39
edits