Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Preserves Jar
(view source)
Revision as of 05:36, 28 November 2019
80 bytes added
,
05:36, 28 November 2019
no edit summary
Line 48:
Line 48:
|[[Caviar|Caviar]]
|[[Caviar|Caviar]]
|{{Description|Caviar}}
|{{Description|Caviar}}
−
|
{{name|
Roe
|
1
}}Must be Sturgeon Roe
+
|
[[Sturgeon]] [[
Roe
]](
1
)
|{{Duration|6000m |class=inline}}
|{{Duration|6000m |class=inline}}
|{{price|500}} ([[Farming#Farming Skill|Artisan Profession]]: {{price|700}})
|{{price|500}} ([[Farming#Farming Skill|Artisan Profession]]: {{price|700}})
|{{energy|175}}{{health|78}}
|{{energy|175}}{{health|78}}
+
|-
+
|[[File:Aged_Roe.png]]
+
|[[Aged Roe]]
+
|{{Description|Aged Roe}} (1)
+
|{{name|Roe}}
+
|
+
|
+
|
+
|}<section end="jellypicklestable"/>
|}<section end="jellypicklestable"/>
EpiglottalAxolotl
12
edits