Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Desert Trader
(view source)
Revision as of 11:17, 28 November 2019
75 bytes added
,
11:17, 28 November 2019
→Rotating Stock
Line 68:
Line 68:
|{{name|Stone|5}}
|{{name|Stone|5}}
|Tuesday
|Tuesday
+
|-
+
|[[File:Cloth.png|center]]
+
|[[Cloth]]
+
|{{name|Aquamarine|3}}
+
|Wednesday
|-
|-
|[[File:Staircase.png|center]]
|[[File:Staircase.png|center]]
09milk
0
edits