Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Alex
(view source)
Revision as of 00:17, 3 June 2021
51 bytes removed
,
00:17, 3 June 2021
m
Reverted edits by
Liscooltv
(
talk
) to last revision by
Margotbean
Line 403:
Line 403:
|[[Cooking]]
|[[Cooking]]
|{{name|Fried Egg|1}}{{name|Milk|1}}{{name|Hashbrowns|1}}{{name|Pancakes|1}}
|{{name|Fried Egg|1}}{{name|Milk|1}}{{name|Hashbrowns|1}}{{name|Pancakes|1}}
−
|-
[[Chocolate Cake]]
+
|-
−
|-{{Description|Chocolate Cake}}
|[[File:Salmon Dinner.png|center]]
|[[File:Salmon Dinner.png|center]]
|[[Salmon Dinner]]
|[[Salmon Dinner]]
Margotbean
Interface administrators
, patroller,
Suppressors
,
Administrators
, translators
105,853
edits