Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Controls
(view source)
Revision as of 22:40, 9 October 2021
134 bytes added
,
22:40, 9 October 2021
no edit summary
Line 28:
Line 28:
| style="text-align:center; font-size:18px;" | {{Key|Y}}
| style="text-align:center; font-size:18px;" | {{Key|Y}}
| style="padding-left: 1.0em" |Open [[#Emotes|Emote Menu]]
| style="padding-left: 1.0em" |Open [[#Emotes|Emote Menu]]
+
|-
+
| style="text-align:center; font-size:18px;" | [[File:Mouse Middle Key Light.png|36px]]
+
| style="padding-left: 1.0em" |Switch Item
|-
|-
| style="text-align:center; font-size:18px;" | {{Key|Tab}}
| style="text-align:center; font-size:18px;" | {{Key|Tab}}
FarmerBlue
10
edits