Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Crit. Power
(view source)
Revision as of 16:03, 16 January 2020
102 bytes removed
,
16:03, 16 January 2020
remove Dark Sword
Line 15:
Line 15:
!Effect
!Effect
!Duration
!Duration
−
|-
−
|[[File:Dark Sword.png|center]]
−
|[[Dark Sword]]
−
|{{name|Crit. Power|+25}}
−
|Permanent when equipped
|-
|-
|[[File:Obsidian Edge.png|center]]
|[[File:Obsidian Edge.png|center]]
Margotbean
Interface administrators
, patroller,
Suppressors
,
Administrators
, translators
106,307
edits