Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Fish Pond
(view source)
Revision as of 22:33, 7 December 2019
28 bytes added
,
22:33, 7 December 2019
→Produce
Line 490:
Line 490:
|2 Squid Ink
|2 Squid Ink
|25%
|25%
+
|-
+
|Carp
+
|0-10
+
|1 Roe
+
|100%
|-
|-
|}
|}
Margotbean
Interface administrators
, patroller,
Suppressors
,
Administrators
, translators
106,438
edits