Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Fish Pond
(view source)
Revision as of 17:38, 26 May 2022
75 bytes removed
,
17:38, 26 May 2022
→Produce
Line 575:
Line 575:
|data-sort-value="5"| 5-92%
|data-sort-value="5"| 5-92%
|-
|-
−
| [[Carp]]<br />[[Herring]]
+
| [[Carp
]]<br />[[Catfish
]]<br />[[Herring]]
|data-sort-value="Roe"| 1 [[Roe]]
|data-sort-value="Roe"| 1 [[Roe]]
| 1
| 1
Line 851:
Line 851:
| 0.3%
| 0.3%
| 0.3%
| 0.3%
−
|-
−
| [[Catfish]]
−
|data-sort-value="Roe"| 1 [[Roe]]
−
| 1
−
| 100%
−
|data-sort-value="23"| 23-95%
|-
|-
|rowspan="2"| [[Dorado]]<br />[[Lingcod]]<br />[[Pike]]
|rowspan="2"| [[Dorado]]<br />[[Lingcod]]<br />[[Pike]]
Margotbean
Interface administrators
, patroller,
Suppressors
,
Administrators
, translators
106,449
edits