Changes
Jump to navigation
Jump to search
← Older edit
Newer edit →
Furniture
(view source)
Revision as of 21:23, 16 April 2024
No change in size
,
16 April
→Chairs
:
Fixed issue with graph appearance.
Line 206:
Line 206:
|[[File:Furniture Catalogue.png|24px|link=]] [[Furniture Catalogue]]
|[[File:Furniture Catalogue.png|24px|link=]] [[Furniture Catalogue]]
|data-sort-value="0"|{{price|0}}
|data-sort-value="0"|{{price|0}}
+
|-
+
|{{Name|Crystal Chair|size=24}}
+
|[[File:Gunther Icon.png|24px|link=]] [[Museum|Museum Donation]]
+
|[[Minerals]] (41)
|-
|-
|{{Name|Tropical Chair|size=24}}
|{{Name|Tropical Chair|size=24}}
Line 216:
Line 220:
!Source
!Source
!data-sort-type="text"|Price
!data-sort-type="text"|Price
−
|-
−
|{{Name|Crystal Chair|size=24}}
−
|[[File:Gunther Icon.png|24px|link=]] [[Museum|Museum Donation]]
−
|[[Minerals]] (41)
|-
|-
|{{Name|Desert Chair|size=24}}
|{{Name|Desert Chair|size=24}}
Emily Romano
688
edits
Navigation menu
Personal tools
Create account
Log in
Namespaces
Page
Discussion
Variants
Views
Read
View source
View history
More
Search
Navigation
Main page
Recent changes
Admin noticeboard
Help Editing
Random page
Official Links
Official Site
Official Forums
Official Merchandise
Discord
Reddit
Tools
Upload file
Special pages
Printable version