Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Furniture
(view source)
Revision as of 19:12, 13 April 2024
No change in size
,
13 April
→Chairs
:
Fixed incorrect placement.
Line 206:
Line 206:
|[[File:Furniture Catalogue.png|24px|link=]] [[Furniture Catalogue]]
|[[File:Furniture Catalogue.png|24px|link=]] [[Furniture Catalogue]]
|data-sort-value="0"|{{price|0}}
|data-sort-value="0"|{{price|0}}
+
|-
+
|{{Name|Tropical Chair|size=24}}
+
|[[File:Island Trader Icon.png|24px|link=]] [[Island Trader]]
+
|{{Name|Lionfish|1}}
|}
|}
|style="vertical-align: top;"|
|style="vertical-align: top;"|
Line 216:
Line 220:
|[[File:Gunther Icon.png|24px|link=]] [[Museum|Museum Donation]]
|[[File:Gunther Icon.png|24px|link=]] [[Museum|Museum Donation]]
|[[Minerals]] (41)
|[[Minerals]] (41)
−
|-
−
|{{Name|Tropical Chair|size=24}}
−
|[[File:Island Trader Icon.png|24px|link=]] [[Island Trader]]
−
|{{Name|Lionfish|1}}
|-
|-
|{{Name|Desert Chair|size=24}}
|{{Name|Desert Chair|size=24}}
Emily Romano
688
edits