Changes
Jump to navigation
Jump to search
← Older edit
Newer edit →
Furniture
(view source)
Revision as of 19:12, 13 April 2024
No change in size
,
13 April
→Chairs
:
Fixed incorrect placement.
Line 206:
Line 206:
|[[File:Furniture Catalogue.png|24px|link=]] [[Furniture Catalogue]]
|[[File:Furniture Catalogue.png|24px|link=]] [[Furniture Catalogue]]
|data-sort-value="0"|{{price|0}}
|data-sort-value="0"|{{price|0}}
+
|-
+
|{{Name|Tropical Chair|size=24}}
+
|[[File:Island Trader Icon.png|24px|link=]] [[Island Trader]]
+
|{{Name|Lionfish|1}}
|}
|}
|style="vertical-align: top;"|
|style="vertical-align: top;"|
Line 216:
Line 220:
|[[File:Gunther Icon.png|24px|link=]] [[Museum|Museum Donation]]
|[[File:Gunther Icon.png|24px|link=]] [[Museum|Museum Donation]]
|[[Minerals]] (41)
|[[Minerals]] (41)
−
|-
−
|{{Name|Tropical Chair|size=24}}
−
|[[File:Island Trader Icon.png|24px|link=]] [[Island Trader]]
−
|{{Name|Lionfish|1}}
|-
|-
|{{Name|Desert Chair|size=24}}
|{{Name|Desert Chair|size=24}}
Emily Romano
688
edits
Navigation menu
Personal tools
Create account
Log in
Namespaces
Page
Discussion
Variants
Views
Read
View source
View history
More
Search
Navigation
Main page
Recent changes
Admin noticeboard
Help Editing
Random page
Official Links
Official Site
Official Forums
Official Merchandise
Discord
Reddit
Tools
Upload file
Special pages
Printable version