Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Garbage Can
(view source)
Revision as of 00:01, 17 December 2019
95 bytes added
,
00:01, 17 December 2019
→Fall
:
+Midnight Carp
Line 610:
Line 610:
|{{Description|Hazelnut}}
|{{Description|Hazelnut}}
|data-sort-value="90"|{{price|90}}
|data-sort-value="90"|{{price|90}}
+
|-
+
|{{name|Midnight Carp}}
+
|{{Description|Midnight Carp}}
+
|data-sort-value="150"|{{price|150}}
|-
|-
|{{name|Red Snapper}}
|{{name|Red Snapper}}
Margotbean
Interface administrators
, patroller,
Suppressors
,
Administrators
, translators
105,831
edits