Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Museum
(view source)
Revision as of 16:04, 8 March 2016
80 bytes added
,
16:04, 8 March 2016
→Donation Rewards
Line 46:
Line 46:
|-
|-
| 31 minerals || [[File:Obsidian Vase.png|32px]] [[Furniture|Obsidian Vase]]
| 31 minerals || [[File:Obsidian Vase.png|32px]] [[Furniture|Obsidian Vase]]
+
|-
+
| 41 minerals || [[File:Crystal Chair.png|32px]] [[Furniture|Crystal Chair]]
|-
|-
| Dwarf Scrolls I-IV || [[File:Dwarvish Translation Guide.png|32px]] Dwarvish Translation Guide
| Dwarf Scrolls I-IV || [[File:Dwarvish Translation Guide.png|32px]] Dwarvish Translation Guide
Miregal
592
edits