Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Pierre
(view source)
Revision as of 20:47, 5 March 2016
82 bytes added
,
20:47, 5 March 2016
→Good
Line 155:
Line 155:
|A jar of your home-made pickles.
|A jar of your home-made pickles.
|[[Artisan Goods#Preserves Jar|Preserves Jar]]
|[[Artisan Goods#Preserves Jar|Preserves Jar]]
+
|n/a
+
|-
+
|[[File:Wine.png]]
+
|Wine
+
|Drink in moderation.
+
|[[Artisan Goods#Keg|Keg]]
|n/a
|n/a
|}
|}
Bitter
109
edits