Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Skull Cavern
(view source)
Revision as of 04:32, 12 December 2019
63 bytes added
,
04:32, 12 December 2019
Found a White Turban in a chest in the SC in 1.4
Line 123:
Line 123:
|[[Mega Bomb]]
|[[Mega Bomb]]
|5
|5
+
|-
+
|[[File:White Turban.png|24px|center]]
+
|[[White Turban]]
+
|1
|-
|-
|[[File:Bomb.png|24px|center]]
|[[File:Bomb.png|24px|center]]
Sallow
1
edit