Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Solar Essence
(view source)
Revision as of 01:50, 23 December 2020
209 bytes removed
,
01:50, 23 December 2020
no edit summary
Line 41:
Line 41:
|{{name|Wood|50}}{{name|Solar Essence|1}}{{name|Coal|1}}
|{{name|Wood|50}}{{name|Solar Essence|1}}{{name|Coal|1}}
|[[Carpenter's Shop]] for {{price|800}}
|[[Carpenter's Shop]] for {{price|800}}
−
|-
−
|[[File:Skull Brazier.png|link=Skull Brazier|center]]
−
|[[Skull Brazier]]
−
|{{Description|Skull Brazier}}
−
|{{name|Hardwood|10}}{{name|Solar Essence|1}}{{name|Coal|1}}
−
|[[Carpenter's Shop]] for {{price|3000}}
|-
|-
|}
|}
Lilynisk
256
edits