Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
The Mines
(view source)
Revision as of 23:40, 29 March 2019
39 bytes added
,
23:40, 29 March 2019
m
→Dirt Patches
Line 224:
Line 224:
|-
|-
|[[Strange Doll (yellow)]]
|[[Strange Doll (yellow)]]
−
|0.
07
%
+
|0.
03%
+
|-
+
|-
+
|[[Strange Doll (green)]]
+
|0.03
%
|-
|-
|[[Stone]]
|[[Stone]]
BlaDe
146
edits